CSG ENERJİ

Yurtiçinde ve Yurtdışında nitelikli projeler geliştirmiş, 1.000mW den fazla projede proje yönetim ve denetim çalışmaları yapmıştır. Ayrıca yatırım partneri ve çatı ya da saha uygulamada anahtar teslim çözümler üretmiştir.

Proje denetim, solar test ve fizibilite hizmetleri veren CSG ENERJİ, Anahtar teslim çözümlere ek olarak finansman çözümlerinde de uluslararası projelerde rol almıştır. Uygulama, geliştirme ve proje dizayn tarafında uzun yıllardır deneyimi olan CSG ENERJİ, uzman kadrosu ve doğru çözüm ortakları ile Türkiye’de veya Yurtdışında önemli yenilenebilir enerji oyuncusu olarak yabancı teknoloji girişimlerinin de temsilciliğini yapmaktadır.

CSG ENERJİ geçtiğimiz son on senede Türkiye ve dünyada gelişmekte olan Yenilenebilir Enerji Teknolojilerini ve proje fırsatlarını doğru takip ederek yatırımını deneyim, iş ortaklık ve teknoloji yazılımlarına yapmayı tercih etmiş ve bunun sonucunda bugün farklı birçok ülkede aynı anda, aynı kalitede doğru lokal çözümleri üretmeyi öğrenmiştir.

Sahip olduğu bu yetenek ile de geleceğin en önemli yatırımlarından olan yenilenebilir enerjide dinamik ve nitelikli, sürdürülebilir çözümler üretmeye devam etmektedir.

Enerji yatırımı yapmak isteyen bir yatırımcı için, Proje Geliştirme , Proje Yönetme, Proje Denetim, Yatırım Bulma, İş Modeli geliştirme gibi pek çok alanda tecrübesi ve mühendislik destekleri ile yanınızdadır.

Güneş Enerjisi sektöründe üretici olarak faaliyet göstermek isteyen, Fotovoltaik panel üretimi, Konstrüksiyon Üretimi, Sektörel Çözüm üreticisi olmak isteyen firmalarımıza da destek veren CSG Enerji ile hem fabrikanızı denetletebilir, hem sektörde yerinizi güçlendirebilirsiniz.

CSG ENERJİ Katalog

Kataloğumuzu İndirmek için tıklayın

İzlenebilir

Bilgisayar, tabet yada telefon dan projenin tüm aşamalarını taki edebilir,santral devreye girdikten sonra anlık izleyebilirsiniz.

Alarm Sistemleri

1 İnvertör bile diğerinden %10 eksik üretim yapsa, sahada iletişim yada elektriik kesilse, kısaca santraş hakkında her şeyden anlık sms ve mail olarak bilgilendirileceksiniz.

Proje Takibi

Biz sizin her aşamada gözünüz kulağınız olarak takip edecek, denetleyecek ve sizi online raporlar ile haberdar edeceğiz.

Acil Durum Planları

Projenizin her aşamasında acil durumları önceden öğrenerek, karşılaşmanız durumunda eylem planlarını devreye alarak kayıplarınızı engelleyeceğiz.

Teknoloji Desteği

Firmamız sektörel tecrübede 20.yılını dpldurmuştur. Tüm dunyada tekonolojik gelişmeleri takip etmekte, analiz ederek uygulanabilirliğini araştırmaktadır.

Teknik Destek

Sahada son teknoloji cihazlar ile testler ile sizi denetlemektedir. Termal Kamralı Drone , Solar test kitleri, Electrulunince Mobil Kameralar ile sahalarınız kontrol edilmektedir.

 • 1998

  Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak mühendislik çalışmalarına başlangıç

 • 2000

  İlk enerji projemiz 4.6mW Kojenarasyon Projesi Bilecik

  2000

 • 2002

  Zayıf akım, otomasyon sistemleri mühendislik ve uygulama çalışmaları

 • 2004

  Yurtdışı Projeler, Azerbaycan, Rusya Dubai, Sri Lanka Fabrikalar kurulması, AG-OG alt yapılar, Mühendislik ve uygulama çalışmaları

  2004

 • 2010

  Projelere Yenilenebilir Enerji tesisleri eklenmesi için Arge Çalışmaları

 • 2014

  3,4mW ve 5mW ilk Saha Ges Tesisi ile Türkiye Solar Sektöründe ilk uygulama çalışmalarımız

  2014

 • 2015

  2,3mW ilk çatı Projemiz (Türkiye’nin ilk büyük çatı projelerinden biri)

 • 2016

  CSG Enerji Kocaeli’de Solar Enerji Sektöründe Test denetim ve Mühendislik Çalışmaları

  2016

 • 2017

  İlk Mobil Electrolumince Test Cihazı ile yerinde testlerin yapılması,

 • 2018

  Bursa Ofisi

  2018

 • 2021

  İstanbul Ofisi

16

UZMAN

120

MEMNUN MÜŞTERİ

315

TAMAMLANAN PROJE